Street Food Festival – jaro 2020

Gratulujeme, právě nám gastrologické mapy vašeho znamení foodiaku ukázaly klíčovou událost vašeho roku 2020. Těšíme se na vás!

„Jaro se blížit. Ty cítit chuť a vůně, která tě v zimě nepotkat. Ty musíš dobře jíst a na kvalita se soustředit. Ty potřebovat jarní Street Food Festival jako sůl.“

Street Food Festival se transformuje a rodí zároveň! Už toho pro streetfoodovou scénu hodně odmakal a je čas se posunout dál a pokračovat v týhle pouličnický jízdě na dalším levelu. Pomocí gastrálních sil, 4 elementů, mýtických jedlíků, domácích knedlíků a hrdinných kuchařů se vydává na novou cestu 4 festivalů za rok! V roce 2020 se tedy potkáme na jaře, v létě, na podzim a v zimě. O datech rozhodujeme výhradně podle postavení planet – ascendentů, descendentů a incidentů. Hvězd a hlavně… posvátné pánve a požehnaných plotýnek!

V neděli 19. dubna před klubem Cross začneme svěžím božím jarním velkým festivalem, kde oslavíme legendami opředenou kulinářskou plodnost a bujarý rozpuk kvalitního street foodu v Čechách aj na Moravě! Bohové gastrálního světa, spojte síly a chraňte nás před vším nedobrým a špatně vychuceným!

Podrobnosti
Datum:

19. dubna 2020

Čas:

10:00 – 18:00

cross][club

Plynární 1096/23, Praha 7

15500, Prague