Matějská pouť 2019

Matějská pouť 2019 se koná v areálu Výstaviště Praha, kde na vás čekají tradiční i nové zahraniční atrakce. Letošní novinkou jsou farmářské trhy.

Pobavíte se na horské dráze, centrifuze, ve strašidelném zámku, domě smíchu, u střelnic, na kolotočích, houpačkách, skákacích hradech, houpacích lodích, nebo na lochnesce. Samozřejmě nechybí stánky s rychlým občerstvením, obvyklým suvenýrem z Matějské pouti bývají perníková srdce a různé sladkosti jako je cukrová vata, nejen pro děti.

1. dubna 2019 proběhne tradiční Den pro zdravotně postižené děti a děti z dětských domovů a azylových domů. Tato akce je přístupna všem zdravotně postiženým návštěvníkům zdarma včetně doprovodného programu.

Letošní novinkou jsou farmářské trhy. Ke koupi budou sýry, náramky, svíčky a svícny a další výrobky. Trhy jsou otevřeny v pátek od 13:00 do 21:00, o víkendech a svátcích od 10:00 do 22:00.

Hlavní vstup je směrem od tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice. Pokud pojedete autem, zaparkujte u Plaveckého bazénu. Parkovné naleznete v kontaktech stránky.

Matějská pouť letos potrvá do 22 dubna. Otevřeno je od úterý do pátku od 13 do 21 hodin, o víkendech a svátcích od 10 do 22 hodin. Vstupné v sobotu a neděli je 30 Kč, v ostatní dny zdarma. Děti do 120 cm mají vstup zdarma. Vstupné na jednotlivé atrakce se pohybuje v rozmezí od 70 do 150 korun.