Matějská pouť 2020

Matějská pouť se letos opět koná v areálu Výstaviště Praha, kde na vás čekají tradiční i nové zahraniční atrakce.

Pobavíte se na horské dráze, centrifuze, ve strašidelném zámku, domě smíchu, u střelnic, na kolotočích, houpačkách, skákacích hradech, houpacích lodích, nebo na lochnesce.

Mezi přibližně 115 atrakcemi budou nově i čtyři novinky a to KING, což je přetáčecí extreme, Tsunami, Waltzer či obří padesáti metrové kolo, které je o neuvěřitelných patnáct metrů větší než loňské. Pro velký úspěch se na Matějskou pouť po roce vrací i farmářské trhy, které se konají každou sobotu a neděli. Ve stáncích budou ke koupi sýry, náramky, svíčky, svícny a další kvalitní výrobky.

Do Prahy se navíc opět vrací atrakce Super Mouse, Goldmine Tower, což je tolik oblíbený volný pád, Booster, Katapult, Around the world XXL, Dům naruby a mnoho dalšího. Samozřejmě nechybí stánky s rychlým občerstvením, obvyklým suvenýrem z Matějské pouti bývají perníková srdce a různé sladkosti jako je cukrová vata, nejen pro děti.

V rámci Matějské pouti proběhne v pondělí 23. 3 2020 akce s názvem „Den pro zdravotně postižené děti a děti z dětských domovů a azylových domů“. Přístupná bude všem zdravotně postiženým návštěvníkům zdarma. Připraven bude i doprovodný program.

Hlavní vstup je směrem od tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice. Pokud pojedete autem, zaparkujte u Plaveckého bazénu. Vstupenky můžete zakoupit přes www.ticketportal.cz. Ke každé zakoupené vstupence obdržíte poukaz s 20% slevou na vstup do muzea Ocelových figurín.

Podrobnosti
Začátek:

22. února 2020 v 10:00

Konec:

13. dubna 2020 v 22:00

Pořadatel

KOČKA s.r.o.

Email: kocka.info1@gmail.com Phone: 606 205 682 Website: Web pořadatele

Výstaviště Holešovice

170 00, Praha 7