Balkan food & music festival

Dobro došli!

Konečně nastala ta pravá chvíle, abychom rozjeli opravdový a tolik očekáváný BALKÁN FESTIVAL, tj. festival jídla, pití a hudby. Jižanské trubky rozhýbají pražské kopce přímo v nížině, u řeky, v Holešovicích. A to kde jinde, než v Pražské tržnici! Na jatkách 🙂 ! Na “pazaru”!

Na co se můžete těšit:

Pljeskavica, čevapi, ražnjići… jehňata, selata a býk na rožni… souvlaki, kebaby, lignje na žaru, jadranské ryby… ajvary, pečené papriky, grilované lilky, cukety… burek, pity, kremšnite, baklavy… prostě spousta lahůdek od těch nejlepších jak z Prahy, tak i od opravdových mistrů kuchyně přímo z Balkánu. O tom, kdo a co bude vařit na festivalu, více v následujících postech!

Hlavní kapelou je HarMálek Orchestr, který jako jediný zástupce z ČR oficiálně vystupoval na Guča festivalu v Srbsku v celé jeho již dnes šedesátileté historii!!!

Těšte se na nefalšovanou balkánskou horkokrevnou hudbu v podání DJs a živých kapel. Více o tom také v následujících postech. Vstupné na akci = 100Kč / osoba ! děti do 15 let a důchodci = bezplatně ! Studenti = 50 Kč !

Živili!

Finally, the time has come to launch a real and much anticipated BALKAN FESTIVAL, a festival of food, drinks and music. The balkan trumpets will stir the Prague hills right in the lowlands, by the river, in Holešovice. And which place is better for that than the Prague Market? The slaughterhouse :)! The “pazar”!

Main band is HarMálek Orchestr, which played in Guča Trumpet Festival in Serbia like first band in history of festival from CZ.

What you can look forward to:

Pljeskavica, čevapi, ražnjići… lambs, piglets and bull on a spit… souvlaki, kebabs, lignje na žaru, adriatic fish… ajvars, roasted peppers, grilled eggplants, zucchini… burek, pitas, kremšnite, baklava… just a lot of delicacies from the best Prague’s cooks and real masters of cuisine straight from the Balkans. Who will cook and what will be cooked at the festival, follow our incoming posts!

Look forward to genuine Balkan hot-blooded music by DJs and live bands. More about this also in the following posts.

Admission to the event = 100Kč / person! children under 15 years and seniors = free of charge! Students = 50 CZK!

Podrobnosti
Datum:

28. března 2020

Čas:

12:00 – 21:30